Naujos priekabos ir puspriekabės
  • LT

Aistra priekaboms

Mes vežame jūsų ateitį

Fliegl teikia aukštos kokybės produktus kroviniams vežti keliais. Kompanija jau dvidešimt metų kuria ir gamina universalios paskirties priekabas, skirdama ypatingą dėmesį saugumui, ekonomiškumui ir lankstumui. Turėdama itin platų produktų asortimentą, Fliegl kompanija sėkmingai dominuoja Europos rinkoje, siūlydama masinės paklausos produkciją bei pateikdama specialios paskirties transportavimo sprendimus individualiems užsakovams. Būdama tik viena iš nedaugelio gamintojų su tokiu didžiuliu prekių asortimentu Fliegl kompanija pajėgi greitai ir kokybiškai gaminti ne tik standartines priekabas, bet ir pagal individualius užsakymus, pavyzdžiui, tokias kaip užuolaidines puspriekabes, konteinerines važiuokles, savivartes puspriekabes, puspriekabes tralus technikai vežti, puspriekabes su slankiojančiomis grindimis, centrinių ašių priekabas, platformines priekabas ir pan.

Aukšti paslaugų standartai

Fliegl siūlo aukščiausios kokybės šiuolaikišką aptarnavimą ištisą parą be išeiginių (24/7) kartu su greitu ir patikimu atsarginių dalių tiekimu, o taip pat ir ilgalaikio ADAC garantinio aptarnavimo galimybe.

Fliegl priekabos surenkamos vienoje moderniausių visoje Europoje priekabų gamykloje Triptis (Tiuringija). Aksesuarų ir kitų priedų gamyklos ir filialai yra Vokietijos miestuose Kastl ir Toging (Bavarijoje) bei Prancūzijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Čekijos respublikoje ir Vengrijoje.

 

UAB "IVETRA"

Oficialus Fliegl Fahrzeugbau GmbH
atstovas Lietuvoje

Naujų FLIEGL priekabų ir puspriekabių pardavimas

Mob.: +370 614 05245

fliegl@ivetra.lt

© 2019. UAB IVETRA. Visos teisės saugomos.